Skip to content

Gogle VR

Bon-upominkowy-elektroniczny

Jak działają gogle?

Dysponujemy trzema stanowiskami VR, wyposażonymi w zestawy HTC Vive Pro. To obecnie najbardziej zaawansowana technologia wirtualnej rzeczywistości. Gogle VR współpracują z dwoma bezprzewodowymi kontrolerami oraz stacjami bazowymi lub sensorami, które w czasie rzeczywistym śledzą pozycję użytkownika. System pozwala na swobodne przemieszczanie się w granicach wirtualnego pokoju oraz pełną interakcję z otoczeniem. Efekt jest niesamowity i niezwykle realistyczny. Zwiększona rozdzielczość to nie tylko chwyt marketingowy, lecz także zauważalna różnica w jakości obrazu i znaczne zniwelowany efekt SDE ( wizualny artefakt wyświetlaczy, gdzie cienkie linie oddzielające piksele (lub subpiksele) stają się widoczne w wyświetlanym obrazie). Gogle wydają się być również bardziej wygodne, co może mieć duże znaczenie dla osób nastawionych na wielogodzinne sesje w VR. Niestety nie udało się wyeliminować innej bolączki współczesnych gogli VR – małego zasięgu pola widzenia.

Na obecną chwilę posiadamy ponad

80 gier i filmów interaktywnych!

Do wyboru mamy filmy zwykłe i interaktywne, gry zręcznościowe, muzyczne, logiczne, sportowe, wysokościowe, rollercoastery, strzelanki, escape roomy i gry dziecięce.

Istnieje możliwość gry w trybie multiplayer!

gry-vr

Zabawa w więcej osób

Tylko z nami podczas jednej nocy zwiedzisz cały świat. Zaproponuj interesujące Cię destynacje lub skorzystaj z gotowych wycieczek takich jak:
– gra wojenna w magazynach
– Strzelanie z łuku do potworów
– Apokalipsa zombie
– Escape roomy
– Tenis stołowy
– Pingpong cybernetyczny
gry-vr

Zabawa dla dzieci

 Dzieci często mają wielkie marzenia, ciekawość świata i wielką odwagę. Podczas naszych eventów poprzez najlepszą zabawę staramy się pobudzić w nich jeszcze bardziej te wspaniałe cechy.
– Rollercoastery, spacer po desce na wysokości – dzieci to UWIELBIAJĄ i ku zdziwieniu dorosłych nie boją się (prawie)
– Gry zręcznościowe w klimacie wesołego miasteczka
– muzyczne gry zręcznościowe
– Rozcinanie owoców mieczami samurajskimi
– nurkowanie z delfinami, żółwiami, a nawet dinozaurami
– jazda na nartach, skoki narciarskie
– rysowanie przestrzenne
– Bajki VR i wiele, wieeeele innych
Virtuix Omni – to platforma do gogli VR, która umożliwia poruszanie się po grach (odwzorowuje wykonane na niej ruchy i przenosi do gry). Jest to idealna szansa dla dzieci aby poczuć się jak w grze. Polecamy zręcznościowy tor przeszkód Coin Rush. Platforma dostępna jest dla dzieci od 140 cm wzrostu.
vr-games

Poznawanie świata

Tylko z nami podczas jednej nocy zwiedzisz cały świat. Marzysz o zobaczeniu wieży Eiffla? Może Nowy Jork albo Kraków? Świat wirtualny stoi przed Tobą otworem. Do wyboru jest również:
– Lot w kosmos
– Podróż w czasie – spotkanie oko w oko z dinozaurem
– Nurkowanie w oceanie
kolejka-gorska

Strach i adrenalina

Gogle do wirtualnej rzeczywistości sprawiają, że nasz mózg wierzy w obrazy wyświetlane w nich. Stwarza to idealne pole do popisu aby zabrać ludzi w niezpomnianą podróż po świecie emocji i rozrywki. Wszystkie przeciążenia, czuć w całym ciele. Nie wieszysz? Sprawdź nas!
Polecane gry:
– roller coaster
– spacer po desce na wysokości 160 m (podkładamy prawdziwą deskę)
– lot z orłami
vr

Dla wielbicieli zimy

Zima latem? Albo jazda na nartach jak za oknem brak śniegu? A może chciałeś spróbować skoków narciarskich? Przejedź się sańmi ze Świętym Mikołajem, wspinaj się po górach, zdobądź szczyt Mount Everest, przejedź się zimowym roller coasterem, lub zostań skoczkiem narciarskim. A może… bitwa na śnieżki? 🙂
gry-vr

Gry integracyjne

Sprawdź kto ma predyspozycje do jakiej roli, popraw komunikację i więzi w zespole.Możliwości integracyjnych jest pełno. Podajemy kilka pomysłów:
– gra typu strzelanka – osoba w goglach VR ma za zadanie zniszczyć lalki pojawiające się dookoła, druga osoba dostaje klawiaturę i może decydować o ilości tych lalek i z której strony będą się pojawiać
– zadania na myślenie – grupa wspólnie rozwiązuje zagadnienie, przykład: osoba w goglach VR jest w pokoju z tykającą bombą. Pozostałe osoby mają instrukcję jak rozbroić bombę, ale jej nie widzą. Trzeba zacząć się komunikować…i to szybko bo bomba tyka…
– zadanie na odwagę – mające na celu poprawę zaufania w zespole – pomagamy sobie na wzajem wykonać zadania takie jak np. spacer po desce na wysokości– zadanie na odwagę – mające na celu poprawę zaufania w zespole
– gry w trybie multiplayer co-op – współpraca jest podstawą w firmie. Sprawdź czy Twój zespół potrafi się zgrać i wspólnie pokonać wroga
– kalambury – dzielimy się na drużyny i zgadujemy hasło. Osoba w goglach rysuje w trójwymiarze, reszta ma za zadanie zgadnąć co przedstawia obrazek
vr

Gry  sportowe

Wynajmij platformę VR Virtuix Omni, która zapewni Ci dużo ruchu i emocji na imprezie. Jest to platforma do gogli VR, która każdy wykonany na niej ruch przenosi do gry. Poza platformą Omni możemy zaproponować wiele gier sportowych na gogle VR HTC Vive Pro. Przykładowe dostępne sporty:
– Skoki narciarskie
– Tenis
– Jazda na nartach
– Strzelectwo
– Cybernetyczny pingpong
– Golf i inne