Skip to content

Urodziny

formularz urodzinowy (1)

fabryka-zabawy

Zaskocz dzieci i zorganizuj urodziny inne niż wszystkie !

Dlaczego by nie zorganizować niespodzianki urodzinowej pełnej nauki, którą dzieci przyswajają nawet o tym nie wiedząc? A przy tym dobrze się bawią! To jedyny taki dzień w roku, więc może warto spędzić go inaczej? Animacje i eksperymenty to genialny pomysł na zaskoczenie gości i samego jubilata.

Zajmiemy się organizacją imprezy od A do Z… 🙂 Nie musisz o niczym pamiętać, my się tym zajmiemy, a Ty masz czysty dom i spokój z organizacją urodzin. Nie musisz biegać za dziećmi, wymyślać im zajęć i pilnować czy ktoś nie wypuścił “przez przypadek” kota na zewnątrz…

Ogarniemy atrakcje, przekąski, napoje i wszystko w klimacie wybranym przez dziecko.

  • Bal u księżniczek – nie ma problemu
  • Dinozaury? – u nas ożyją
  • Minecraft? Roblox? – oczywiście!
  • Jednorożce, wróżki, smoki? – poradzimy sobie z każdym tematem 🙂

Najważniejsze dla nas jest spełnienie marzeń dziecka. Będzie kolorowo, ciekawie, pysznie i bezpiecznie, bo wszystkie nasze eksperymenty wykonujemy na produktach, które na codzień mamy w naszych domach: balony, olej, mąka, woda, płyn do naczyń, wycinanki i wiele wiele więcej… 

BEZPIECZEŃSTWO

bezpieczne animacje i eksperymenty dla dzieci 5-15 lat

NAUKA

uczymy bawiąc się, każdy wykonuje swoje eksperymenty

NA PAMIĄTKĘ

dzieci zabierają do domu wykonane przez siebie slime i kosmetyki!

eksperymenty

DOŚWIADCZENIE

w prowadzeniu urodzin dzieci

ZABAWA

2 godziny zabawy z eksperymentami

PERSONALIZACJA

motyw przewodni i pakiet animacji dobrany pod dziecko

Przykładowe dekoracje do wyboru:

Psi Patrol

Minionki

LEGO

Konie

Dinozaury

Minecraft

Roblox

Syrenki

Harry Potter

Kraina Lodu

Pokemony

LOL

Masz inny temat urodzin, który bardziej spodoba się Twojemu dziecku? Zapytaj! Zrobimy wszystko, żeby sprostać wymaganiom solenizanta 🙂

Przykładowe pakiety do wyboru:

Labolatorium slime

Dowiecie się czym jest slime i jak się nim bawić, poznacie tajne składniki na zrobienie najlepszego glutka we wszechświecie oraz z naszą pomocą stworzycie 2 wybrane przez siebie glutki! Wybór będzie ogromny: slime kolorowy, przezroczysty, brokatowy, z cekinami, chmurkowy (fluffy), crunchy, pachnący… A co najlepsze – możecie puścić wodze fantazji i pomieszać dowolne składniki. Dwukolorowy lub tęczowy slime? Żaden problem!

Przygotujemy też kolorowe słoiczki dla Waszych slime, żeby bezpiecznie wróciły z Wami do domu. Ozdobimy je oczkami, drucikami, wycinankami, sznureczkami, mazakami… Będzie wszystko co potrzebne, żeby stworzyć glutkowi wymarzony domek!

Dla dzieci 5 – 15 lat(60zł/os)

Mały chemik

Lubicie kolorowe eksperymenty? Pobawimy się odczynnikami i stworzymy prawdziwą tęczę barw. Ale spokojnie… Wszystkie wykorzystane substancje będą bezpieczne dla małych chemików! Stworzymy wulkan, sprawimy, że balon sam się napompuje, będziemy malować na mleku i stworzymy własną lampę lawę! Zajęcia podzielone są na 2 grupy wiekowe. Eksperymenty dostosowane do wieku dzieci.

Na koniec uczestnicy stworzą gniotki, które zabiorą do domu.

Dla dzieci 4 – 6 lat i  7 – 15 lat(60zł/os)

Kosmetyczne party

Marzyłaś kiedykolwiek o stworzeniu swoich perfum? Chcesz się dowiedzieć jak zrobić naturalne kosmetyki? Zapraszamy na kosmetyczne party! Z naszą pomocą zrobicie 2 wybrane przez siebie produkty: mydełko, perfum, sól lub kulę do kąpieli, błyszczyk lub mega pachnącą świecę! Wszystkie składniki użyte do wykonania kosmetyków są ekologiczne i bezpieczne dla dzieci. 

Wykonane kosmetyki elegancko zapakujecie i zabierzecie ze sobą do domu.

Dla dzieci 7 – 15 lat (60zł/os)

Sensoryczne zabawy

Zabawy sensoryczne i sensoplastyczne to super odmiana od typowych urodzin. Tutaj można (a nawet trzeba) się bardzo pobrudzić! Będziemy przesypywać, lepić, mieszać, przelewać bawiąc się przy tym wesoło, a przy okazji ćwicząc podejmowanie decyzji, ciągi przyczynowo skutkowe  i odwrażliwiając małe rączki i nóżki. 

Dla dzieci 6mc – 15 lat (70zł/os)

 

Kolorowe urodziny

Pomalujmy świat! I to dosłownie! Zapraszamy na zabawę z kolorami. Stworzymy swoje obrazy, barwne koszulki lub torby ekologiczne. Pobawimy się kolorami, kształtami i stworzymy prawdziwą tęczę barw. Zajęcia podzielone są na 2 grupy wiekowe i dostosowane do wieku dzieci.

Na koniec uczestnicy stworzą gniotki lub slime, które także zabiorą do domu.

Dla dzieci 4 – 6 lat i  7 – 15 lat (70zł/os)

LEGO®

Zorganizujemy świetną zabawę w bezpiecznych warunkach i z uwielbianymi przez wszystkich klockami LEGO®. Podczas urodzin zbudujemy modele o wybranej tematyce – Angry Birds, Minecraft, Lego City, Ninjago, Minionki, Jurassic World, Star Wars, Pokemon, Psi Patrol i wiele, wiele innych. Ponad 500 modeli do zbudowania! Warsztaty poprowadzą cudowni animatorzy z Bricks 4 Kidz 

1h budowania z LEGO® i 1h eksperymentów lub tworzenia slime

Dla dzieci 4 – 12 lat (75zł/os)

Dino Party

Co powiesz na prehistoryczne urodziny? Wspólnie stworzymy wuklan, który… WYBUCHNIE i zaleje się lawą! Przeprowadzimy też wykopaliska archeologiczne i sprawdzimy co kryje się w skamielinach przechowywanych od wieków w Fabryce Zabawy. Spróbujemy odcisnąć ślady dinozaurów w piasku kinetycznym, który sami stworzymy. 

Zabierzecie ze sobą odkryte w skamielinach dinozaury i piasek kinetyczny, aby móc kontynuować zabawę także w domu.

Dla dzieci 4 – 15 lat (60zł/os)

Czary Harry

Zapraszamy do krainy magii i czarów niczym w Harrym Potterze. Każdy z uczestników stworzy własną różdżkę i za pomocą zaklęć nauczymy się zmieniać kolory płynów. Przygotujemy własny magiczny eliksir

Różdżki i eliksiry stworzone na urodzinach dzieci zabierają ze sobą do domu.

Dla dzieci 5 – 15 lat(60zł/os)

Tematyczne

Organizując urodziny u Nas nie musimy się ograniczać tylko do standardowych pakietów urodzinowych. Możemy wzbogacić każdy z pakietów o prace plastyczne z wybranym motywem! Przykładowo do urodzin z motywem pokemon możemy stworzyć własne pokeballe, przy Minecrafcie miecze, a przy Ninjago i dinozaurach kolorowe figurki gipsowe. Do wybory także breloczki, magnesy… To oczywiście tylko małe sugestie dobierane pod każde urodziny indywidualnie!

Dla dzieci 4 – 15 lat (od 60zł/os)

Pakiety urodzinowe są orientacyjne. Można mieszać ze sobą pozycje w nich zawarte w obrębie tej samej ceny tj. na urodzinach może pojawić się slime z pakietu “Labolatorium Slime” i wulkan z “Dino Party”.

Minimalna ilość osób to 10

Pakiety są orientacyjne. Można dowolnie mieszać propozycje w nich zawarte. To oczywiście ułamek z tego, co możemy zaproponować. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować urodziny dla maluchów na roczek w postaci zajęć sensorycznych lub sensoplastycznych! Dla starszych proponujemy np. stworzenie lasu w słoiku, który dzieci zabiorą ze sobą do domu. Jesteśmy także otwarci na propozycje z Państwa strony i zrobimy wszystko, aby móc wprowadzić je podczas urodzin Państwa dziecka.

Ważne! Po wycenę i rezerwację urodzin wyjazdowych, tzn we wskazanym przez Państwa miejscu zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@fabryka-zabawy.pl albo telefonicznie 796-444-673.

Oferujemy również spotkania rodzinne(komunie, chrzty) i urodziny dla większej ilości osób dorosłych wraz z cateringiem lub możliwością przyniesienia własnego jedzenia (brak możliwości podgrzania jedzenia w lokalu). Skontaktuj się z nami. Obgadamy pomysły i ustalimy szczegóły, żeby TEN dzień pozostał niezapomniany!

Cennik urodzinowy:

Koszt pakietu urodzinowego zaczyna się od 60zł/os!

—Pngtree—happy birthday ballons with birthday_5316014

W pakiecie otrzymujesz:

  • wynajem sali wraz z animatorem na 2h
  • możliwość wyboru tematu przewodniego urodzin
  • poczęstunek – woda, sok, ciastka, owoce, paluszki, popcorn, żelki
  • warsztaty i eksperymenty dobierane do wieku dzieci
  • tort we własnym zakresie

 

EXTRA

DO KAŻDEGO PAKIETU MOŻNA DOKUPIĆ DODATKOWE USŁUGI I ATRAKCJE:

kolorowe urodziny (obraz, koszulka lub torba ekologiczna) – 20 zł/os

dodatkowa godzina – 15 zł/os

piniata z wypełnieniem cukierkami(1kg)- 120 zł

dodatkowy 1kg cukierków do piniaty – 40 zł

tatuaże brokatowe (zmywalne) – 7 zł/szt

duży balon z helem w kształcie cyfry – 60 zł/szt

kolorowa zastawa stołowa z wybranym motywem – 10 zł/os

szampan Piccolo – 25 zł/szt

zaproszenia – 4zł/szt

W dni powszednie urodziny odbywają się w godzinach:

17.00 – 19.00 (w piątki)
W soboty i niedziele istnieją 2 dostępne warianty godzinowe:
11.00 – 13.00 ,
15.00 – 17.00.

Rezerwacje przyjmujemy mailem lub telefonicznie. 

W przypadku rezerwacji mailowej należy przesłać następujące informacje:
– termin urodzin,
– telefon kontaktowy,
– imię i wiek jubilata,
– liczba uczestników,
– usługi dodatkowe (jeśli mają się takie pojawić),
– temat urodzin i wybrany pakiet,

W ciągu 4 dni od daty rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości 200 zł jako potwierdzenie zarezerwowanego terminu!!

Dla Państwa wygody udostępniam dane bankowe do wpłat zadatku na poczet przyjęcia urodzinowego. Uzupełniony formularz urodzinowy można przesłać mailowo na adres kontakt@fabryka-zabawy.pl

Proszę o wpłaty dopiero po kontakcie telefonicznym lub mailowym i ustaleniu terminu urodzin!

Dane do przelewu:

Fabryka Zabawy Joanna Stróżyk, ul Dębogórska 64, 84-230 Rumia

Bank Millennium, nr konta: 92 1160 2202 0000 0001 6282 8295

kwota: 200 zł

W tytule przelewu proszę wpisać: urodziny, imię dziecka i datę przyjęcia urodzinowego